2021 Kia Soul S
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 84,146 |
| VIN: | KNDJ23AU8M7124841 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260717A |
|
|
Market Price:
$14,987
View Details
2022 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPI |
| Mileage: | 36,960 |
| VIN: | 3KPF54AD8NE473583 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260455A |
|
|
Market Price:
$18,487
View Details
2022 Kia Sportage EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC 16V |
| Mileage: | 44,795 |
| VIN: | KNDPN3AC6N7011285 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #K260451A |
|
|
Market Price:
$20,487
View Details
2023 Kia Soul GT-Line
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 DOHC |
| Mileage: | 20,254 |
| VIN: | KNDJ53AUXP7890193 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260715A |
|
|
Market Price:
$21,687
View Details
2023 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 16,436 |
| VIN: | 3KPF54AD9PE643520 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260601A |
|
|
Market Price:
$21,987
View Details
2025 Kia Seltos S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,806 |
| VIN: | KNDEU2AA2S7809457 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #CL10194 |
|
|
Market Price:
$22,987
View Details
2023 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 22,458 |
| VIN: | KNDCP3LE7P5098099 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #C10201 |
|
|
Market Price:
$23,987
View Details
2022 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 27,003 |
| VIN: | 5XXG64J2XNG102738 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10184 |
|
|
Market Price:
$24,987
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,316 |
| VIN: | 3KPFW4DE6SE196770 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #C10165 |
|
|
Market Price:
$25,597
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 5,843 |
| VIN: | 3KPFW4DE4SE150886 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #CL10196 |
|
|
Market Price:
$26,787
View Details
2023 Kia K5 GT
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 44,127 |
| VIN: | 5XXG44J82PG191525 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #C10206 |
|
|
Market Price:
$28,487
View Details
2025 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 34,533 |
| VIN: | KNAG64J78S5276414 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K270041A |
|
|
Market Price:
$28,487
View Details
2025 Kia K5 EX
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 3,359 |
| VIN: | KNAG34J74S5387616 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10193 |
|
|
Market Price:
$30,287
View Details
2025 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 2,464 |
| VIN: | KNAG64J73S5364609 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260651A |
|
|
Market Price:
$30,487
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 27,942 |
| VIN: | 5XYRL4JC8SG331579 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260476A |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2023 Kia Carnival EX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | V6 |
| Mileage: | 38,096 |
| VIN: | KNDNC5H36P6298439 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260436A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
2024 Kia Carnival LX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | V6 |
| Mileage: | 34,642 |
| VIN: | KNDNB4H39R6378947 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260719A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
2024 Kia Sportage SX-Prestige
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 27,658 |
| VIN: | 5XYK5CDFXRG141000 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260519A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
2025 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Grey Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 2,899 |
| VIN: | 5XYRH4JF4SG401025 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10177 |
|
|
Market Price:
$34,287
View Details
2025 Kia Telluride EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 3.8L V6 DOHC |
| Mileage: | 2,663 |
| VIN: | 5XYP34GC6SG653555 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K251346A |
|
|
Market Price:
$40,287
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
21 Vehicles Matching:
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy