2015 BMW 3 Series 320i
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 81,912 |
| VIN: | WBA3B1G59FNT03074 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #P10187 |
|
|
Market Price:
$12,987
View Details
2018 Toyota Corolla LE
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 1.8L I4 DOHC |
| Mileage: | 88,978 |
| VIN: | 2T1BURHEXJC987540 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #S92180B |
|
|
Market Price:
$14,974
View Details
2021 Kia Soul S
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 84,146 |
| VIN: | KNDJ23AU8M7124841 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260717A |
|
|
Market Price:
$14,987
View Details
2021 Kia Soul LX
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Orange |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 19,984 |
| VIN: | KNDJ23AU7M7790217 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260606B |
|
|
Market Price:
$15,787
View Details
2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 90,067 |
| VIN: | 4S4WMAJD4K3410710 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260134SB |
|
|
Market Price:
$16,795
View Details
2022 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPI |
| Mileage: | 36,960 |
| VIN: | 3KPF54AD8NE473583 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260455A |
|
|
Market Price:
$18,487
View Details
2021 Hyundai Sonata Hybrid SEL
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 32,962 |
| VIN: | KMHL34JJ6MA027878 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #260143SB |
|
|
Market Price:
$19,997
View Details
2022 Kia Sportage EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC 16V |
| Mileage: | 44,795 |
| VIN: | KNDPN3AC6N7011285 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #K260451A |
|
|
Market Price:
$20,487
View Details
2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 74,211 |
| VIN: | 4S4WMAMD6K3472167 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260256SA |
|
|
Market Price:
$20,692
View Details
2023 Kia Soul GT-Line
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 DOHC |
| Mileage: | 20,254 |
| VIN: | KNDJ53AUXP7890193 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260715A |
|
|
Market Price:
$21,687
View Details
2023 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 16,436 |
| VIN: | 3KPF54AD9PE643520 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260601A |
|
|
Market Price:
$21,987
View Details
2025 Kia Seltos S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,806 |
| VIN: | KNDEU2AA2S7809457 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #CL10194 |
|
|
Market Price:
$22,987
View Details
2021 Chevrolet Traverse RS
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Jet Black Leather |
| Engine: | 3.6L V6 SIDI VVT |
| Mileage: | 91,237 |
| VIN: | 1GNERJKW7MJ176036 |
| Trans: | 9-Speed Automatic |
| Stock: | #K260623A |
|
|
Market Price:
$23,487
View Details
2020 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 42,073 |
| VIN: | JF2GTANC3LH211652 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260492SA |
|
|
Market Price:
$23,949
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,695 |
| VIN: | JF2GUABC6R8224048 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260421SA |
|
|
Market Price:
$23,974
View Details
2021 Subaru Outback Touring XT
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 84,877 |
| VIN: | 4S4BTGPD0M3104621 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260214SA |
|
|
Market Price:
$23,983
View Details
2023 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 22,458 |
| VIN: | KNDCP3LE7P5098099 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #C10201 |
|
|
Market Price:
$23,987
View Details
2022 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 27,003 |
| VIN: | 5XXG64J2XNG102738 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10184 |
|
|
Market Price:
$24,987
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,316 |
| VIN: | 3KPFW4DE6SE196770 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #C10165 |
|
|
Market Price:
$25,597
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 32,359 |
| VIN: | JF2GUADC4RH200747 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260378SA |
|
|
Market Price:
$26,547
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
52 Vehicles Matching:
Models
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy