2017 Subaru Outback 2.5i
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 88,860 |
| VIN: | 4S4BSAKC5H3394049 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260434SA |
|
|
Market Price:
$18,889
View Details
2021 Subaru Outback Touring XT
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 84,877 |
| VIN: | 4S4BTGPD0M3104621 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260214SA |
|
|
Market Price:
$23,983
View Details
2024 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Warm Ivory Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 37,339 |
| VIN: | 4S4BTACC3R3161607 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260276SA |
|
|
Market Price:
$27,256
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 31,679 |
| VIN: | 4S4BTANC9R3100727 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260279SA |
|
|
Market Price:
$30,274
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 44,113 |
| VIN: | 4S4BTANC8R3150681 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260591SA |
|
|
Market Price:
$30,889
View Details
2025 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 8,262 |
| VIN: | 4S4BTADC2S3204905 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260507SA |
|
|
Market Price:
$31,944
View Details
2025 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Titanium Gray Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,213 |
| VIN: | 4S4BTANC5S3254602 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92195 |
|
|
Market Price:
$34,923
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
7 Vehicles Matching:
Make
Models
Body Style
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy