2024 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Warm Ivory Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 37,339 |
| VIN: | 4S4BTACC3R3161607 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260276SA |
|
|
Market Price:
$27,256
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 31,679 |
| VIN: | 4S4BTANC9R3100727 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260279SA |
|
|
Market Price:
$30,274
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 44,113 |
| VIN: | 4S4BTANC8R3150681 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260591SA |
|
|
Market Price:
$30,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
3 Vehicles Matching:
Make
Models
Trim
Body Style
YEAR
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy