2022 Subaru Impreza Sport
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 62,765 |
| VIN: | 4S3GKAM67N3611114 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260286SA |
|
|
Market Price:
$18,597
View Details
2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 90,067 |
| VIN: | 4S4WMAJD4K3410710 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260134SB |
|
|
Market Price:
$18,598
View Details
2019 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 83,345 |
| VIN: | JF2SKAPC7KH490502 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260192SA |
|
|
Market Price:
$19,590
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 30,530 |
| VIN: | JF1GUABC2R8288379 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260405SA |
|
|
Market Price:
$20,970
View Details
2018 Subaru Outback 2.5i
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 86,752 |
| VIN: | 4S4BSANC0J3360330 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #S92198 |
|
|
Market Price:
$20,995
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 36,409 |
| VIN: | JF1GUABC2R8310686 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260162SA |
|
|
Market Price:
$21,778
View Details
2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 74,211 |
| VIN: | 4S4WMAMD6K3472167 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260256SA |
|
|
Market Price:
$21,936
View Details
2018 Subaru Outback 3.6R
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 3.6L Boxer H6 DOHC 24V |
| Mileage: | 68,236 |
| VIN: | 4S4BSETC6J3328458 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #S92190 |
|
|
Market Price:
$21,966
View Details
2020 Subaru Ascent Touring
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 78,788 |
| VIN: | 4S4WMARD9L3427248 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #S92186 |
|
|
Market Price:
$23,974
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,695 |
| VIN: | JF2GUABC6R8224048 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260421SA |
|
|
Market Price:
$25,889
View Details
2019 Subaru Forester Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 39,253 |
| VIN: | JF2SKASC1KH493970 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #S92199 |
|
|
Market Price:
$27,495
View Details
2023 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray W/Orange Stitching Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 29,948 |
| VIN: | JF2GTHMC6P8215274 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #C92169A |
|
|
Market Price:
$27,889
View Details
2024 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Gray W/Yellow Stitching Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 27,286 |
| VIN: | 4S4GUHF62R3701160 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260333SA |
|
|
Market Price:
$27,966
View Details
2024 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray W/Orange Stitching Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 33,951 |
| VIN: | 4S4GUHM68R3716328 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260395SA |
|
|
Market Price:
$28,889
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,472 |
| VIN: | JF2GUHDCXSH263656 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92187 |
|
|
Market Price:
$28,949
View Details
2025 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,985 |
| VIN: | 4S4GUHM65S3727163 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92175 |
|
|
Market Price:
$29,991
View Details
2025 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,496 |
| VIN: | 4S4GUHM68S3734768 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92196 |
|
|
Market Price:
$30,983
View Details
2023 Subaru Outback Wilderness
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 44,746 |
| VIN: | 4S4BTGUD0P3208163 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #C92191 |
|
|
Market Price:
$31,889
View Details
2026 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 3,372 |
| VIN: | 4S4GUHD60T3710854 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92185 |
|
|
Market Price:
$31,966
View Details
2025 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 6,865 |
| VIN: | 4S4GUHF62S3733001 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92194 |
|
|
Market Price:
$32,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
26 Vehicles Matching:
Make
Subaru Models
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy