2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 90,067 |
| VIN: | 4S4WMAJD4K3410710 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260134SB |
|
|
Market Price:
$18,744
View Details
2019 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 83,345 |
| VIN: | JF2SKAPC7KH490502 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260192SA |
|
|
Market Price:
$19,761
View Details
2023 Subaru Impreza Premium
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Ivory Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 38,191 |
| VIN: | 4S3GTAV61P3708680 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #C92165 |
|
|
Market Price:
$19,795
View Details
2022 Subaru Impreza Sport
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 62,765 |
| VIN: | 4S3GKAM67N3611114 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260286SA |
|
|
Market Price:
$19,923
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 30,530 |
| VIN: | JF1GUABC2R8288379 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260405SA |
|
|
Market Price:
$22,889
View Details
2021 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 52,672 |
| VIN: | JF2SKARC2MH520053 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260258SA |
|
|
Market Price:
$23,923
View Details
2023 Subaru Forester Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 49,210 |
| VIN: | JF2SKAEC5PH446153 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260324SA |
|
|
Market Price:
$25,462
View Details
2023 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 51,585 |
| VIN: | JF2SKAJC6PH501926 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #251342SA |
|
|
Market Price:
$26,299
View Details
2021 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black W/Orange Stitching Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 30,584 |
| VIN: | JF2GTAEC5MH221388 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260402SA |
|
|
Market Price:
$26,995
View Details
2024 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Gray W/Yellow Stitching Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 27,286 |
| VIN: | 4S4GUHF62R3701160 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260333SA |
|
|
Market Price:
$28,581
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,472 |
| VIN: | JF2GUHDCXSH263656 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92187 |
|
|
Market Price:
$30,889
View Details
2025 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,985 |
| VIN: | 4S4GUHM65S3727163 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92175 |
|
|
Market Price:
$31,556
View Details
2024 Subaru Ascent Touring
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Silver Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,494 |
| VIN: | 4S4WMAWD1R3463867 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260411SA |
|
|
Market Price:
$41,889
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 36,409 |
| VIN: | JF1GUABC2R8310686 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260162SA |
|
|
Market Price:
$22,889
View Details
2018 Subaru Outback 3.6R
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 3.6L Boxer H6 DOHC 24V |
| Mileage: | 68,236 |
| VIN: | 4S4BSETC6J3328458 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #S92190 |
|
|
Market Price:
$23,489
View Details
2025 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,742 |
| VIN: | 4S4BTACC8S3255116 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92188 |
|
|
Market Price:
$33,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
16 Vehicles Matching:
Make
Subaru Models
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy