2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 31,679 |
| VIN: | 4S4BTANC9R3100727 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260279SA |
|
|
Market Price:
$30,970
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 11,039 |
| VIN: | 4S4BTANC8R3202049 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260516SA |
|
|
Market Price:
$32,923
View Details
2025 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Titanium Gray Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,213 |
| VIN: | 4S4BTANC5S3254602 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92195 |
|
|
Market Price:
$36,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
3 Vehicles Matching:
Make
Models
Trim
Body Style
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy