2025 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 3,662 |
| VIN: | KNDCP3LE1S5269549 |
| Trans: | 6-Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10174 |
|
|
Market Price:
$25,487
View Details
2025 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 4,365 |
| VIN: | KNDCP3LE6S5254903 |
| Trans: | 6-Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10148 |
|
|
Market Price:
$25,487
View Details
2023 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 51,585 |
| VIN: | JF2SKAJC6PH501926 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #251342SA |
|
|
Market Price:
$26,299
View Details
2021 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black W/Orange Stitching Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 30,584 |
| VIN: | JF2GTAEC5MH221388 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260402SA |
|
|
Market Price:
$26,995
View Details
2021 Kia Telluride SX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 3.8L V6 DGI DOHC Dual CVV |
| Mileage: | 82,212 |
| VIN: | 5XYP5DHC2MG117682 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K270011A |
|
|
Market Price:
$27,787
View Details
2021 Kia Telluride LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black |
| Engine: | 3.8L V6 DGI DOHC Dual CVV |
| Mileage: | 60,583 |
| VIN: | 5XYP2DHC2MG182962 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K270022A |
|
|
Market Price:
$27,787
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,316 |
| VIN: | 3KPFW4DE6SE196770 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #C10165 |
|
|
Market Price:
$28,287
View Details
2024 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Gray W/Yellow Stitching Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 27,286 |
| VIN: | 4S4GUHF62R3701160 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260333SA |
|
|
Market Price:
$28,581
View Details
2024 Kia Sportage X-Line
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 14,789 |
| VIN: | 5XYK6CDF7RG161153 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10182 |
|
|
Market Price:
$30,787
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 6,263 |
| VIN: | 5XYRL4JC4SG362148 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10140 |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 3,180 |
| VIN: | 5XYRL4JC9SG358614 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10138 |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 4,832 |
| VIN: | 5XYRL4JC6SG369697 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10181 |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,985 |
| VIN: | 4S4GUHM65S3727163 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92175 |
|
|
Market Price:
$31,556
View Details
2025 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Grey Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 2,899 |
| VIN: | 5XYRH4JF4SG401025 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10177 |
|
|
Market Price:
$38,889
View Details
2025 Kia Carnival Hybrid SX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Off-Black Artificial Leather |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid Turboc |
| Mileage: | 3,341 |
| VIN: | KNDNE5KA6S6037418 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10178 |
|
|
Market Price:
$44,987
View Details
2013 Subaru Outback 2.5i
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 150,800 |
| VIN: | 4S4BRBKC5D3305091 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260384SA1 |
|
|
Market Price:
$7,743
View Details
2025 Kia Sorento Hybrid EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Artificial Leather |
| Engine: | 1.6L Turbo GDI 4-Cylinder |
| Mileage: | 4,386 |
| VIN: | KNDRH4JG6S5409760 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10186 |
|
|
Market Price:
$39,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
37 Vehicles Matching:
Make
Models
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy