2025 Kia Seltos S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,806 |
| VIN: | KNDEU2AA2S7809457 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #CL10194 |
|
|
Market Price:
$22,987
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,316 |
| VIN: | 3KPFW4DE6SE196770 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #C10165 |
|
|
Market Price:
$25,597
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 5,843 |
| VIN: | 3KPFW4DE4SE150886 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #CL10196 |
|
|
Market Price:
$26,787
View Details
2025 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 34,533 |
| VIN: | KNAG64J78S5276414 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K270041A |
|
|
Market Price:
$28,487
View Details
2025 Kia K5 EX
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 3,359 |
| VIN: | KNAG34J74S5387616 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10193 |
|
|
Market Price:
$30,287
View Details
2025 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 2,464 |
| VIN: | KNAG64J73S5364609 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260651A |
|
|
Market Price:
$30,487
View Details
2025 Subaru Impreza Sport
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 6,804 |
| VIN: | JF1GUAFC4S8232802 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92212 |
|
|
Market Price:
$30,889
View Details
2025 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 9,811 |
| VIN: | 4S4GUHF66S3726679 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92183 |
|
|
Market Price:
$30,957
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 27,942 |
| VIN: | 5XYRL4JC8SG331579 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260476A |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 8,262 |
| VIN: | 4S4BTADC2S3204905 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260507SA |
|
|
Market Price:
$31,944
View Details
2025 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Grey Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 2,899 |
| VIN: | 5XYRH4JF4SG401025 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10177 |
|
|
Market Price:
$34,287
View Details
2025 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Titanium Gray Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,213 |
| VIN: | 4S4BTANC5S3254602 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92195 |
|
|
Market Price:
$34,923
View Details
2025 Kia Telluride EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 3.8L V6 DOHC |
| Mileage: | 2,663 |
| VIN: | 5XYP34GC6SG653555 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K251346A |
|
|
Market Price:
$40,287
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 4,684 |
| VIN: | JF2GUHDC5S8287427 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92204 |
|
|
Market Price:
$30,923
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 4,566 |
| VIN: | JF2GUHDC6S8287582 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92206 |
|
|
Market Price:
$32,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
15 Vehicles Matching:
Make
YEAR
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy