2019 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 83,345 |
| VIN: | JF2SKAPC7KH490502 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260192SA |
|
|
Market Price:
$19,590
View Details
2019 Subaru Forester Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 39,253 |
| VIN: | JF2SKASC1KH493970 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #S92199 |
|
|
Market Price:
$27,495
View Details
2024 Subaru Forester Wilderness
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 10,739 |
| VIN: | JF2SKAJC6RH523878 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92144 |
|
|
Market Price:
$35,872
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
3 Vehicles Matching:
Make
Models
Body Style
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy