2021 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPI |
| Mileage: | 81,989 |
| VIN: | 3KPF34AD2ME360586 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260618A |
|
|
Market Price:
$15,987
View Details
2021 Kia Soul LX
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Orange |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 19,984 |
| VIN: | KNDJ23AU7M7790217 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260606B |
|
|
Market Price:
$16,487
View Details
2021 Chevrolet Traverse RS
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Jet Black Leather |
| Engine: | 3.6L V6 SIDI VVT |
| Mileage: | 91,237 |
| VIN: | 1GNERJKW7MJ176036 |
| Trans: | 9-Speed Automatic |
| Stock: | #K260623A |
|
|
Market Price:
$25,987
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
3 Vehicles Matching:
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy