2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 30,530 |
| VIN: | JF1GUABC2R8288379 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260405SA |
|
|
Market Price:
$20,970
View Details
2024 Kia Seltos S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 30,099 |
| VIN: | KNDEU2AAXR7492148 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260561A |
|
|
Market Price:
$20,987
View Details
2024 Kia Sportage LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 52,201 |
| VIN: | KNDPUCDF1R7279062 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CR10159 |
|
|
Market Price:
$21,487
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 36,409 |
| VIN: | JF1GUABC2R8310686 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260162SA |
|
|
Market Price:
$21,778
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,695 |
| VIN: | JF2GUABC6R8224048 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260421SA |
|
|
Market Price:
$25,889
View Details
2024 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Gray W/Yellow Stitching Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 27,286 |
| VIN: | 4S4GUHF62R3701160 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260333SA |
|
|
Market Price:
$27,966
View Details
2024 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray W/Orange Stitching Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 33,951 |
| VIN: | 4S4GUHM68R3716328 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260395SA |
|
|
Market Price:
$28,889
View Details
2024 Subaru Forester Wilderness
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 10,739 |
| VIN: | JF2SKAJC6RH523878 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92144 |
|
|
Market Price:
$35,872
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 32,359 |
| VIN: | JF2GUADC4RH200747 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260378SA |
|
|
Market Price:
$27,889
View Details
2024 Kia Sportage SX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 20,075 |
| VIN: | 5XYK43DF3RG209950 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10192 |
|
|
Market Price:
$29,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
10 Vehicles Matching:
Make
YEAR
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy