2024 Kia Seltos S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 30,099 |
| VIN: | KNDEU2AAXR7492148 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260561A |
|
|
Market Price:
$20,487
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 36,409 |
| VIN: | JF1GUABC2R8310686 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260162SA |
|
|
Market Price:
$20,581
View Details
2024 Kia Sportage LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 52,201 |
| VIN: | KNDPUCDF1R7279062 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CR10159 |
|
|
Market Price:
$21,187
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,695 |
| VIN: | JF2GUABC6R8224048 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260421SA |
|
|
Market Price:
$24,949
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 32,359 |
| VIN: | JF2GUADC4RH200747 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260378SA |
|
|
Market Price:
$27,440
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 21,677 |
| VIN: | JF2GUADCXR8320827 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #C92201 |
|
|
Market Price:
$27,957
View Details
2024 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Warm Ivory Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 37,339 |
| VIN: | 4S4BTACC3R3161607 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260276SA |
|
|
Market Price:
$27,974
View Details
2024 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray W/Orange Stitching Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 33,951 |
| VIN: | 4S4GUHM68R3716328 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260395SA |
|
|
Market Price:
$28,492
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 31,679 |
| VIN: | 4S4BTANC9R3100727 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260279SA |
|
|
Market Price:
$30,970
View Details
2024 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 11,039 |
| VIN: | 4S4BTANC8R3202049 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260516SA |
|
|
Market Price:
$32,923
View Details
2024 Subaru Forester Wilderness
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 10,739 |
| VIN: | JF2SKAJC6RH523878 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92144 |
|
|
Market Price:
$33,462
View Details
2024 Kia Carnival LX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | V6 |
| Mileage: | 34,642 |
| VIN: | KNDNB4H39R6378947 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260719A |
|
|
Market Price:
$33,887
View Details
2024 Subaru Ascent Onyx Edition
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 43,708 |
| VIN: | 4S4WMAKD3R3404485 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260475SB |
|
|
Market Price:
$34,915
View Details
2024 Kia Sportage SX-Prestige
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 27,658 |
| VIN: | 5XYK5CDFXRG141000 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260519A |
|
|
Market Price:
$35,487
View Details
2024 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 49,468 |
| VIN: | 4S4WMAND3R3403817 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260479SA |
|
|
Market Price:
$35,889
View Details
2024 Kia Telluride EX X-Line
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Terracotta Leather |
| Engine: | 3.8L V6 DOHC |
| Mileage: | 34,858 |
| VIN: | 5XYP3DGC8RG417774 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10213 |
|
|
Market Price:
$41,995
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 31,952 |
| VIN: | JF1GUABC4R8320605 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260393SA |
|
|
Market Price:
$22,944
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
17 Vehicles Matching:
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy