2025 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 8,262 |
| VIN: | 4S4BTADC2S3204905 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260507SA |
|
|
Market Price:
$31,944
View Details
2023 Kia Carnival EX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | V6 |
| Mileage: | 38,096 |
| VIN: | KNDNC5H36P6298439 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260436A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
2024 Kia Carnival LX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | V6 |
| Mileage: | 34,642 |
| VIN: | KNDNB4H39R6378947 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260719A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
2024 Kia Sportage SX-Prestige
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 27,658 |
| VIN: | 5XYK5CDFXRG141000 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260519A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
2023 Subaru Ascent Touring
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,365 |
| VIN: | 4S4WMAWD9P3417278 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260265SA |
|
|
Market Price:
$33,598
View Details
2024 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 49,468 |
| VIN: | 4S4WMAND3R3403817 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260479SA |
|
|
Market Price:
$33,949
View Details
2025 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Grey Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 2,899 |
| VIN: | 5XYRH4JF4SG401025 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10177 |
|
|
Market Price:
$34,287
View Details
2025 Subaru Outback Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Titanium Gray Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,213 |
| VIN: | 4S4BTANC5S3254602 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92195 |
|
|
Market Price:
$34,923
View Details
2025 Kia Telluride EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 3.8L V6 DOHC |
| Mileage: | 2,663 |
| VIN: | 5XYP34GC6SG653555 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K251346A |
|
|
Market Price:
$40,287
View Details
2019 Hyundai Tucson Value
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 90,591 |
| VIN: | KM8J33A49KU070361 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #260496SA |
|
|
Market Price:
$16,889
View Details
2022 Kia Niro EV EX Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Charcoal Premium Synthetic |
| Engine: | Electric Motor |
| Mileage: | 77,836 |
| VIN: | KNDCE3LG4N5135100 |
| Trans: | 1-Speed Automatic |
| Stock: | #C10218 |
|
|
Market Price:
$19,889
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 24,997 |
| VIN: | JF2GUABC0RH225633 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260583SA |
|
|
Market Price:
$26,889
View Details
2020 Subaru Forester Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 36,583 |
| VIN: | JF2SKAJC5LH583271 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #S92223 |
|
|
Market Price:
$26,995
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 4,684 |
| VIN: | JF2GUHDC5S8287427 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92204 |
|
|
Market Price:
$30,923
View Details
2024 Subaru Crosstrek Wilderness
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 11,824 |
| VIN: | 4S4GUHU60R3778869 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260440SA |
|
|
Market Price:
$31,889
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 4,566 |
| VIN: | JF2GUHDC6S8287582 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92206 |
|
|
Market Price:
$32,889
View Details
2024 Subaru Forester Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,683 |
| VIN: | JF2SKAGC0RH492926 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #C92214 |
|
|
Market Price:
$33,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
57 Vehicles Matching:
Models
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy