2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 90,067 |
| VIN: | 4S4WMAJD4K3410710 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260134SB |
|
|
Market Price:
$17,498
View Details
2019 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 74,211 |
| VIN: | 4S4WMAMD6K3472167 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260256SA |
|
|
Market Price:
$21,462
View Details
2022 Subaru Ascent Onyx Edition
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Gray |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 78,475 |
| VIN: | 4S4WMAGD5N3457384 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #C92192 |
|
|
Market Price:
$24,974
View Details
2024 Subaru Ascent Onyx Edition
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Brown |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 43,708 |
| VIN: | 4S4WMAKD3R3404485 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260475SB |
|
|
Market Price:
$34,915
View Details
2023 Subaru Ascent Touring
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Java Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,365 |
| VIN: | 4S4WMAWD9P3417278 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260265SA |
|
|
Market Price:
$34,974
View Details
2024 Subaru Ascent Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Ivory Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 49,468 |
| VIN: | 4S4WMAND3R3403817 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260479SA |
|
|
Market Price:
$35,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
6 Vehicles Matching:
Make
Models
Body Style
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy