2017 Kia Sorento LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Purple |
| Interior: | Satin Black Cloth |
| Engine: | 2.4L DOHC |
| Mileage: | 66,898 |
| VIN: | 5XYPG4A37HG239626 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #K260562A |
|
|
Market Price:
$15,995
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 4,832 |
| VIN: | 5XYRL4JC6SG369697 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10181 |
|
|
Market Price:
$30,887
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 27,942 |
| VIN: | 5XYRL4JC8SG331579 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260476A |
|
|
Market Price:
$33,489
View Details
2025 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Grey Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 2,899 |
| VIN: | 5XYRH4JF4SG401025 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10177 |
|
|
Market Price:
$34,687
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
4 Vehicles Matching:
Make
Models
Body Style
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy