2022 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder MPI |
| Mileage: | 36,960 |
| VIN: | 3KPF54AD8NE473583 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260455A |
|
|
Market Price:
$18,487
View Details
2022 Kia Sportage EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.4L I4 DGI DOHC 16V |
| Mileage: | 44,795 |
| VIN: | KNDPN3AC6N7011285 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #K260451A |
|
|
Market Price:
$20,487
View Details
2022 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 27,003 |
| VIN: | 5XXG64J2XNG102738 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10184 |
|
|
Market Price:
$24,987
View Details
2022 Kia Niro EV EX Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Charcoal Premium Synthetic |
| Engine: | Electric Motor |
| Mileage: | 77,836 |
| VIN: | KNDCE3LG4N5135100 |
| Trans: | 1-Speed Automatic |
| Stock: | #C10218 |
|
|
Market Price:
$19,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
4 Vehicles Matching:
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy