2023 Kia Soul GT-Line
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 DOHC |
| Mileage: | 20,254 |
| VIN: | KNDJ53AUXP7890193 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260715A |
|
|
Market Price:
$21,687
View Details
2023 Kia Forte GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 16,436 |
| VIN: | 3KPF54AD9PE643520 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260601A |
|
|
Market Price:
$21,987
View Details
2023 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 22,458 |
| VIN: | KNDCP3LE7P5098099 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #C10201 |
|
|
Market Price:
$23,987
View Details
2023 Kia K5 GT
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 44,127 |
| VIN: | 5XXG44J82PG191525 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #C10206 |
|
|
Market Price:
$28,487
View Details
2023 Kia Carnival EX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Premium Synthetic |
| Engine: | V6 |
| Mileage: | 38,096 |
| VIN: | KNDNC5H36P6298439 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260436A |
|
|
Market Price:
$32,987
View Details
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy