2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 28,695 |
| VIN: | JF2GUABC6R8224048 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260421SA |
|
|
Market Price:
$23,974
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 17,762 |
| VIN: | JF2GUABC9R8251194 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260566SA |
|
|
Market Price:
$25,991
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 32,359 |
| VIN: | JF2GUADC4RH200747 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260378SA |
|
|
Market Price:
$26,547
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 39,412 |
| VIN: | JF2GUADC1R8236525 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260565SA |
|
|
Market Price:
$26,594
View Details
2024 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 21,677 |
| VIN: | JF2GUADCXR8320827 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #C92201 |
|
|
Market Price:
$26,970
View Details
2024 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Gray W/Orange Stitching Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 33,951 |
| VIN: | 4S4GUHM68R3716328 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260395SA |
|
|
Market Price:
$27,667
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 22,978 |
| VIN: | JF2GUABC5R8344293 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260585SA |
|
|
Market Price:
$27,889
View Details
2024 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black W/Orange Stitching Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 2,541 |
| VIN: | 4S4GUHL66R3837568 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #C92200A |
|
|
Market Price:
$29,957
View Details
2024 Subaru Crosstrek Base
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Gray Cloth |
| Engine: | 2.0L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 24,997 |
| VIN: | JF2GUABC0RH225633 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260583SA |
|
|
Market Price:
$26,889
View Details
2024 Subaru Crosstrek Wilderness
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Premium Synthetic |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 11,824 |
| VIN: | 4S4GUHU60R3778869 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260440SA |
|
|
Market Price:
$31,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
10 Vehicles Matching:
Make
Models
Body Style
YEAR
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy