2024 Kia Soul LX
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 DOHC |
| Mileage: | 8,024 |
| VIN: | KNDJ23AU6R7231684 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #C10168 |
|
|
Market Price:
$20,787
View Details
2024 Kia Seltos S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 30,099 |
| VIN: | KNDEU2AAXR7492148 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #K260561A |
|
|
Market Price:
$22,287
View Details
2024 Kia Sportage LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 52,201 |
| VIN: | KNDPUCDF1R7279062 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CR10159 |
|
|
Market Price:
$22,287
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 30,530 |
| VIN: | JF1GUABC2R8288379 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260405SA |
|
|
Market Price:
$22,889
View Details
2024 Subaru Impreza Base
| Body Style: | 4D Hatchback |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L DOHC |
| Mileage: | 36,409 |
| VIN: | JF1GUABC2R8310686 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #260162SA |
|
|
Market Price:
$22,889
View Details
2024 Kia Seltos EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 11,401 |
| VIN: | KNDERCAA6R7649813 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #CL10152 |
|
|
Market Price:
$23,487
View Details
2024 Subaru Crosstrek Sport
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Gray W/Yellow Stitching Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 27,286 |
| VIN: | 4S4GUHF62R3701160 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260333SA |
|
|
Market Price:
$28,581
View Details
2024 Kia Sportage X-Line
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 14,789 |
| VIN: | 5XYK6CDF7RG161153 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #C10182 |
|
|
Market Price:
$30,787
View Details
2024 Subaru Ascent Touring
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Silver Leather |
| Engine: | 2.4L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,494 |
| VIN: | 4S4WMAWD1R3463867 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #260411SA |
|
|
Market Price:
$41,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
9 Vehicles Matching:
Make
YEAR
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy