2025 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 3,662 |
| VIN: | KNDCP3LE1S5269549 |
| Trans: | 6-Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10174 |
|
|
Market Price:
$25,487
View Details
2025 Kia Niro LX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Black |
| Interior: | Charcoal Cloth |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid DOHC 1 |
| Mileage: | 4,365 |
| VIN: | KNDCP3LE6S5254903 |
| Trans: | 6-Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10148 |
|
|
Market Price:
$25,487
View Details
2025 Kia K4 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.0L I4 MPI |
| Mileage: | 4,316 |
| VIN: | 3KPFW4DE6SE196770 |
| Trans: | CVT |
| Stock: | #C10165 |
|
|
Market Price:
$28,287
View Details
2025 Subaru Crosstrek Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,472 |
| VIN: | JF2GUHDCXSH263656 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92187 |
|
|
Market Price:
$30,889
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 6,263 |
| VIN: | 5XYRL4JC4SG362148 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10140 |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 3,180 |
| VIN: | 5XYRL4JC9SG358614 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10138 |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Kia Sorento S
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI DOHC 16V LEV3 |
| Mileage: | 4,832 |
| VIN: | 5XYRL4JC6SG369697 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10181 |
|
|
Market Price:
$31,487
View Details
2025 Subaru Crosstrek Limited
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Red |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 7,985 |
| VIN: | 4S4GUHM65S3727163 |
| Trans: | Lineartronic CVT |
| Stock: | #SL92175 |
|
|
Market Price:
$31,556
View Details
2025 Kia K5 GT-Line
| Body Style: | 4D Sedan |
| Exterior: | Gray |
| Interior: | Black |
| Engine: | I4 |
| Mileage: | 2,464 |
| VIN: | KNAG64J73S5364609 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K260651A |
|
|
Market Price:
$32,995
View Details
2025 Subaru Outback Premium
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | White |
| Interior: | Black Cloth |
| Engine: | 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V |
| Mileage: | 5,742 |
| VIN: | 4S4BTACC8S3255116 |
| Trans: | CVT Lineartronic |
| Stock: | #SL92188 |
|
|
Market Price:
$33,889
View Details
2025 Kia Sorento EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Grey Artificial Leather |
| Engine: | 2.5L I4 DGI Turbocharged |
| Mileage: | 2,899 |
| VIN: | 5XYRH4JF4SG401025 |
| Trans: | 8 Speed Dual Clut |
| Stock: | #CL10177 |
|
|
Market Price:
$38,889
View Details
2025 Kia Sorento Hybrid EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Blue |
| Interior: | Gray Artificial Leather |
| Engine: | 1.6L Turbo GDI 4-Cylinder |
| Mileage: | 4,386 |
| VIN: | KNDRH4JG6S5409760 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10186 |
|
|
Market Price:
$39,889
View Details
2025 Kia Carnival Hybrid SX
| Body Style: | 4D Passenger Van |
| Exterior: | Silver |
| Interior: | Off-Black Artificial Leather |
| Engine: | 1.6L I4 DGI Hybrid Turboc |
| Mileage: | 3,341 |
| VIN: | KNDNE5KA6S6037418 |
| Trans: | 6-Speed Automatic |
| Stock: | #CL10178 |
|
|
Market Price:
$44,987
View Details
2025 Kia Telluride EX
| Body Style: | 4D Sport Utility |
| Exterior: | Green |
| Interior: | Black Leather |
| Engine: | 3.8L V6 DOHC |
| Mileage: | 2,663 |
| VIN: | 5XYP34GC6SG653555 |
| Trans: | 8-Speed Automatic |
| Stock: | #K251346A |
|
|
Market Price:
$45,889
View Details
SEARCH OUR INVENTORY
14 Vehicles Matching:
Kirby Used Cars
Kia | SubaruCopyright © 2026 LTTF. All rights reserved. | Privacy Policy